Hizmetlerimiz

 • Spotlight Image

  İnsan Asansörleri

  Konutlarda 240 kg' dan 1000 kg'a kadar insan taşımak için kullanılan ve konut dışı yerlerde (otel, hastane, iş merkezi) 630 kg' dan 1600 kg'a kadar insan ve/veya yük taşımak amaçlı olarak tasarlanan asansörlerdir. 3 ila 21 kişilik kapasiteye kadar yapılabilen insan asansörlerinin anma hızları da binanın yüksekliğine göre değişken bir şekilde 0,40 m/sn ile 2.5 m/sn hızları arasında değişebilir.

 • Spotlight Image

  Yük Asansörleri

  Yük asansörlerimiz 630 Kg, 5000 Kg ve üzeri kapasitelerde olmaktadır. Hem elektrik hem de hidrolik tahrikli olabilmektedir.Yük asansörlerimiz diğer asansör kabinlerine oranla yük tepkilerine bağlı olarak daha dayanıklı ve sağlamdır. Kapı tiplerimiz ihtiyaca göre özel olarak, istenilen açıklığı ve yüksekliği sağlayacak, şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak kullanılmaktadır.

 • Spotlight Image

  Engelli Asansörü

  Engellilerin asansörü kullanmalarında gerekli kolaylıkların sağlandığı asansörlerdir. Butonyer yerleri tekerlekli sandalyeden kolay ulaşımı sağlayabilecek şekilde yerleştirilmiştir. Görme engelliler için butonyerler özel olarak tasarlanmıştır.
  Katta seviyelemede hassas ayar vardır ve güvenli bir şekilde kullanıma uygundur.

 • Spotlight Image

  Panoramik Asansörler

  Açık havada, alışveriş ve iş merkezlerinde, tren istasyonlarında vb. yerlerde başarıyla monte edilebilmektedir. En büyük özelliği yan ve arka cephelerinin tamamen camdan üretilmesidir. Cazip tasarımları, müşteri beklentilerini ve kullanıcıların kullanım keyfini eşsiz bir şekilde birleştiren özel bir çözümdür. Görsellik açısından asansör tasarımından elde edebileceğinizin en iyisidir.

 • Spotlight Image

  Hidrolik Asansörler

  Hidrolik serisi asansörler 5 ile 13 kişiye 0,63 m/s'ye kadar hızlarda hizmet sunar. Özellikle oteller, bakım evleri, bürolar ve apartmanlar gibi yeni inşa edilmiş veya mevcut alçak binalar için uygundur ve orta düzeyde yolcu akışı için idealdir. Hidrolik asansörlerde makine dairesine gerek yoktur. Bu yüzden Hidrolik ünitesi zeminde en uygun yere monte edilebilir.

 • Spotlight Image

  Makina Dairesiz Asansörler

  Özellikle yolcu terminalleri, çok katlı mağazalar, alışveriş merkezleri ile eğitim, kültür ve sağlık kuruluşları için uygun bir çözüm oluşturur. Daha yoğun yolcu trafiği olan ve daha yüksek ticari binalar da tasarımcılar, inşaatçılar ve bina sahipleri için önemli avantajlar sağlar. Makine dairesine gerek duymaması bina alanını arttırmakta ve maliyeti düşürerek ek bir değer kazandırmaktadır.

 • Spotlight Image

  Yürüyen Merdivenler

  İnsanların dikey taşımacılığında önemli bir yere sahip olan, Avmler, Havaalanları, Yaya Geçitleri gibi hem açık hem kapalı mekanlarda kullanılabilmektedir. Ayrıca küçük ticari merkezlerden yoğun aktarma merkezlerine kadar tüm uygulamalar için ideal seçim olacak şekilde, ihtiyaçlarınıza da uyarlanabilmektedirler. Mümkün olan en iyi yolcu deneyimini dikkatli bir biçimde uyguluyoruz.

 • Spotlight Image

  Yürüyen Bantlar

  Yürüyen bantlar, herhangi bir yapıya optimal olarak entegre edilebilir. Çok çeşitli tasarım özellikleri mevcuttur. Farklı tonlarda cam küpeşteler, çeşitli parmaklık renkleri, döşeme ve aydınlatma seçenekleri, alüminyum ve paslanmaz çelik döşeme kaplamaları. Yürüyen bandınızı, uzun mesafe veri aktarım kapasitesi ve opsiyonel uzaktan izleme özellikleriyle donatabilirsiniz.